siłownia

Siłownia Dębno

siłownia

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa od tych, którzy im się podporządkowują, dodaje nam pewności siebie i odwagi, poprawia libido. Każdy facet powinien dbać o to, by poziom tegoż hormonu utrzymywać obok siebie na szerokim poziomie. Niezależnie bowiem od dziwnej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że jakkolwiek nie musimy już zabiegać o przetrwanie czy bić się o samice kiedy swoi przodkowie- testosteron bardzo jest nam cholernie potrzebny. Szczególnie jeśli uwzględnimy fakt, iż w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek małej ilości plemników w nasieniu mężczyzn o ponad połowę!

Siłownia Recz

Prostą tego inicjatywą jest mały testosteron, z serii przyczyn tegoż zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni mówią, iż to koniec wzrastającego odsetku mężczyzn z nadwagą (im dużo tłuszczu, tym statystycznie niższy testosteron), inni wierzą, iż to przez estrogeny, których zapewniamy sobie z zewnątrz. Ja pogodzę się z tymi, którzy za głównego winowajcę mają… stres. Nic tak skoro nie zaburza polskiej gospodarki hormonalnej, jak przewlekłe napięcie. Gdyby istniejesz na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Da się z ostatnim walczyć. Niniejszy materiał zaproponuje Ci nie tylko, kiedy się wyluzować, a oraz jako innymi metodami zapewnić sobie większy poziom hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To odpowiednio ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Wpływając na małą metę- mobilizuje nas do leczenia, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety obecnie w świętej w grup przypadków martwimy się rzeczami, które nie stanowią zagrożenia życia, więc mechanizm z dawnych czasów bardziej przeszkadza, niż leczy. Tymże znacznie że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (które to akurat płacą za nowotwory i choroby serca- dwie podstawowe przyczyny zgonów w terenach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), odbijanie się tłuszczu, czy problemy ze snem, przemęczenie i drażliwość. Oraz co najszkodliwsze dla klientów- konkuruje z znajomym testosteronem. Dlatego powinieneś się imać wszelkich rodzajów (no, może poza heroiną…), by się wyluzować. Medytacja to bezwzględny numer sam na liście wyjść na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy charakter i błogi sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny punkt- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że masz kogoś, kto ten masaż będzie dążyć Ci prowadzić 😉 Po piąte- związek z innym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Coraz lepiej działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są tylko dla starszych, znerwicowanych bab)… i wciąż jedna, bardzo atrakcyjna porada- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w głowę w znaku triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, iż istniejesz odporny siebie, więc zaczyna tworzyć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest szalenie istotne, dlatego zawsze przeznaczam nań ważną uwagę. Uznaj je za podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Recz

Walcz z nadmiarem estrogenów

Oczywiście jak kobiety wytwarzają niewielkie porcje testosteronu, choć niektórzy myślą, iż cierpią go właśnie samcy, no i my wytwarzamy pewne ilości estrogenu, choć stosowany jest raczej z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, by nie zdominował naszego testosteronu. Najistotniejszym elementem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To przeważnie tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, jaki z serii powoduje stawianie się tłuszczu… i koło się zamyka. I potem się dziwisz, że tyle ludzi ma wielkie piersi i brzuchy, jakby byli w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak istotne jest myślenie o konstrukcję oraz jak daleko lenistwo obejmuje ich męskość, na pewno wzięliby się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Ta w butelkach zawiera wynikające z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj także mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i mniej piwa (chmiel co prawda ma roślinne odpowiedniki estrogenu, które w mniejszym stanie na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to teraz spora dawka tych niekorzystnych związków)

Siłownia Recz

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie widzisz to wcześnie, zajmując się z racja zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego właściwą ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego formie. Ważna więc dojść na wiele rodzajów. Przede każdym- przewietrz pokój przed wyruszeniem do łóżka. Badania pokazują, że dużo śpi nam się w lekko chłodnym pomieszczeniu. I zapewne w takim, gdzie jest daleko tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na przynajmniej godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz mózg, gdyż robią wrażenie, iż istnieje dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (znanej jako hormon snu). I warto spróbować, lub nie śpimy na rynek miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, jednak warto dmuchać na zimne), nie mieszać się przed snem grami czy filmami zaś nie jeść posiłków na 3 godziny przed snem. Natomiast to mit, że przytyjesz, a jeżeli organizm skoncentruje się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które pomagają zasypianie. Chodzą do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj sam z nich przez dwa tygodnie, potem przez taki tenże czas inny, i właśnie w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj jeszcze o to, by mieć ogromny poziom witaminy D (na okres jesienno-zimowy chwali się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go wcześnie, gdyż wtedy znacznie się wchłania), cynku i selenu. A jeżeli więc dla Ciebie wciąż za kilku- możesz sprawdzić DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są pytania, które prowadzą, iż nie wykazują szczególnie silnego działania, ale są także takie, które przyjmują ich skuteczność. Moja ocena istnieje taka, że każdy system jest własny i warto przebywać na sobie, jeżeli rzeczywiście są to zwykłe środki. Wtedy skoro nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Gdy nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Recz

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze założenia są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Panuje tam bardzo mniejsza temperatura, co daje żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i pewnie pogarsza jakość nasienia. Jeżeli funkcjonujesz na saunę- nie czyń tego głównie niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się także nie brać długich, gorących kąpieli. Nie przechowuj laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie przechowuj obcisłych bokserek ani spodni. A znacznie śpij nago. Twoje „wory” będą wniebowzięte.

Siłownia Recz

Bądź niezależny

Jestem na pamięci dwojaką aktywność: Seksualną i sportową. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji założenia są bardzo podzielone- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni przekaż ją zalecają. Cóż, tu także musisz rozliczyć się na siebie i zrobić eksperyment- sprawdź, jak straciła na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, świadczyć toż będzie, że o. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli wcześniej nie istniał na siłowni dodatkowo nie znasz poprawnej techniki- nie poruszaj się od razu na nie wiadomo jak ciężkie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania pokazują, że zwłaszcza ćwiczenia dużych liczb mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, dają duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie stawaj wtedy na tyłku, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I stosuj. Mam szansę, iż nie olejesz podanej w współczesnym tekście informacji oraz sprawisz kroki, by stać się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Recz

 

Zobacz również partner do seksu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Related Post

skup konsole

Skup konsol NowogardSkup konsol Nowogard

Paysafecard (PSC) stanowi wyjątkowo przystępną w minionych latach metodą płatności, wykorzystywaną przede wszystkim przez gry online i internetowych sklepach. Paysafecard nieprzerwanie jest z roku 2000, bazując przede ludziom na granicach,