Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność
kredyt bez bik Zachodniopomorskie Promocje na OBI Łobez

Promocje na OBI Łobez

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to drink z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, zapewnia on wrażenie sterylności, tak przecież potrzebnej w niniejszym stanowisku. Na jego pomoc przemawia również uniwersalność – z łatwością dobierzemy do niego meble łazienkowe w luźnym stylu.

Promocje na OBI Polanów

Aczkolwiek nie mniej atrakcyjną sprawą jest stosowanie bieli z innymi kolorami, i tymi o dużym nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeżeli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, kiedy również też w prostych kolorach. Należy zawsze pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na mocne dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które i ją ożywią.

Promocje na OBI Polanów

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Decydując się na biel trzeba zwrócić opinię na to, by wszystkie meble łazienkowe i narzędzia sanitarne były w obecnym tymże odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Gdy jednak obawiamy się monotonii, zwykle w wypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o innych fakturach. Ciekawą sprawą i jednocześnie bardzo popularną są płytki z wzorami 3D. Na polu białego koloru wdzięcznie przedstawia się i naturalne drewno, jakie możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Polanów

Światło w łazience

Łazienki urządzone w bieli zawsze umieszczają się trochę większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak więc, że światło zabiera się z białego koloru i niezwykle rozświetla pomieszczenie. Istnieje wtedy niepodważalna zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niskich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą jeszcze zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne zaprezentuje się też duże lustro nad umywalką, które również rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka kupi na wielką kreatywność w doborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe daleko jest przejrzeć całą gamę produktów dostępnych na ścianie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na ogromny połysk będą jeszcze odbijały światło, jednak należy pamiętać, że zbyt wielu bieli sprawi, że wnętrze podzieli się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba pamiętać na pomocy to, że meble łazienkowe i zapachy są przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Polanów

Related Post