Pożyczki społecznościowe

W swojej szerokiej ofercie mamy także nową usługę finansową, którą są Pożyczki społecznościowe. Pożyczki społecznościowe stają się coraz bardziej popularne i zyskują coraz więcej zwolenników. Jeśli chcesz zainwestować swoją wolną gotówkę i jeszcze na tym dodatkowo zarobić, to oferta udzielania pożyczek społecznościowych jest właśnie dla Ciebie.

 

Co to jest pożyczka społecznościowa?

Pożyczki społecznościowe są udzielane przez osoby fizyczne za pośrednictwem firmy finansowej, która została odpowiednio zarejestrowana w urzędach. Pożyczki społecznościowe polegają na tym, że klient, który ubiega się o taką pożyczkę, na czas spłaty swojego zobowiązania, przekazuje nam przedmiot zastawu, którego wartość musi przekraczać wartość udzielonej pożyczki. Jeśli klient przestanie spłacać swoje zobowiązanie, wtedy jego przedmiot z zastawu zostanie sprzedany, a cały zysk z przedmiotu zostanie przekazany osobie, która udzieliła pożyczki społecznościowej. Udzielanie pożyczek społecznościowych to całkowicie bezpieczny sposób inwestowania gotówki. Dzięki temu możesz znacznie powiększyć swoje środki w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Nasza firma Kredyty-bez BIK jest największym pośrednikiem w Polsce w udzielaniu pożyczek społecznościowych. Współpracując z nami, masz wpływ na swoje realne zyski. Nie ma możliwości, że utracisz swoje zainwestowane pieniądze. Dzięki współpracy z nami możesz wiele zyskać. Specjalnie dla naszych współpracowników stworzyliśmy innowacyjny system inwestowania swoich pieniędzy w pożyczki społecznościowe.

 

W jaki sposób można udzielać pożyczek społecznościowych?

Każdy, kto zdecyduje się na inwestowanie swojej gotówki w pożyczki społecznościowe, dostaje dostęp do naszej specjalnej platformy internetowej. To właśnie tutaj dodawane są wszystkie wnioski o pożyczki społecznościowe, które klienci składają w naszej firmie. Każdy inwestor ma możliwość wybierania osób, którym chce udzielić pożyczki. Inwestorzy mają dostęp do wszystkich danych osób wnioskujących o pożyczkę. Dzięki temu widzą dokładnie jaka kwota interesuje ubiegających się o pożyczkę, widzą opis przedmiotu zastawu i informacje o oprocentowaniu. Dzięki dostępowi do platformy, po udzieleniu pożyczki społecznościowej inwestorzy cały czas mogą monitorować jej spłatę. Wszystkie wpłacone raty przez pożyczkobiorców, którym udzielisz pożyczki, są przelewane na Twoje indywidualne konto założone na platformie. Każdą gotówkę pochodzącą z wpływu na konto możesz ponownie inwestować i dzięki temu pomnażać swojej zyski.

 

Ile możesz zarobić na udzielaniu pożyczek społecznościowych?

Jeśli zdecydujesz się zostać inwestorem udzielającym pożyczek społecznościowych we współpracy z naszą firmą, dostaniesz od nas stałą prowizję od wszystkich jej obrotów. Twój zarobek będzie także składał się z:

– odsetek od udzielonych pożyczek,

– gotówki pochodzącej ze sprzedaży przedmiotu zastawu w przypadku braku spłaty,

– odsetek za nieterminowe spłaty pożyczek,

– opłat, które pożyczkobiorcy poniosą za przesunięcie lub wydłużenie ostatecznego terminu spłaty zobowiązania.

Dlaczego warto zostać inwestorem w udzielaniu pożyczek społecznościowych?

Współpracując z nami jako inwestor w udzielaniu pożyczek społecznościowych, możesz wiele zyskać. Dzięki takiej możliwości, którą Ci oferujemy, osiągniesz wiele korzyści. Nasi inwestorzy osiągają pierwsze zyski już w ciągu zaledwie 30 dni od udzielenia takiej pożyczki społecznościowej. W ciągu kilku miesięcy kilkakrotnie powiększysz swoje początkowo zainwestowane pieniądze. Inwestując z nami, dajemy Ci pewność, że pożyczki społecznościowe są całkowicie bezpieczną inwestycją. Nie ma żadnych obaw, że stracisz swoje pieniądze.

Jeśli interesuje Cię  nasza oferta współpracy i chciałbyś zostać inwestorem w udzielaniu pożyczek społecznościowych, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a przedstawimy Ci korzystną ofertę współpracy.

Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych opinie