Last Minute
kredyt bez bik Zachodniopomorskie Last Minute Białogard

Last Minute Białogard

Last Minute

LAST MINUTE to jedyna z prac atrakcyjnego i wysoce cenionego w nowym czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Suchań

Film swoją premierę korzystał w roku 2013 po czym już zyskał pozwolenie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Istotne prace w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, zabierający się w siłę owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która przyłączyła się w siłę Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki rosnący w siły Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako matka Tomasza,
– Anna Szarek, która przyłączyła się w siłę Natalii Wis, będącej silną miłością Tomasza także z czasów licealnych,
– Bartłomiej Świderski zabierający się w kwestię narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze zabierający się w kwestię niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za grę w wszelkiej produkcji odpowiedzialny był Mirosław Kuba Brożek (jaki w filmie umieścił wiele znajomych i wielkich ówcześnie utworów), natomiast montaż należał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, jak można się bardzo chętnie domyślić nawiązuje do tanich ofert biur podróży ”last minute”, cieszących się z wielu lat niezmiennie ogromną popularnością.

Last Minute Suchań

Właściwa fabuła filmu zakłada się w chwili wygrania przez Tomka, dość szybko podróży do Egiptu. Ale na taką podróż nie że się przecież udać sam. Towarzyszyć trzyma mu jego matka – kobieta niezwykle żywa także z zasadami – w efekcie nie bez przyczyny przez wiele lat działała jako policjantka. Na przygodę z Tomaszem udają się i oczywiście jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać żeby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego wypoczynku w trudnym Egipcie, to jednakże teraz na wstępie bohaterowie mają ogromne problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co bardzo psuję bohaterom nastrój, którzy nadal nie są świadomi tego, iż to wówczas początek nieprzyjemnych niespodzianek, które natrafią na własnej wakacyjnej drodze. Wycieczka nie komunikuje się dobrze – nie dość, że Tomek z rodziną nie otrzymują odpowiedniego pokoju to nadal kuchnia nie daje im kosztowania. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego całą licealną miłością. Że kobieta nie jest jedyna, bo na wszystkim etapie prowadzi jej ideał mężczyzny, który gdy się okazuje jest jej narzeczonym.

Last Minute Suchań

Dokładnie tych porażek Tomasz nie chce pozostawić bez echa, dlatego też używa się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który gdy się bardzo łatwo okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest też związek z konsulatem, więc Tomasz również jego rodzina muszą sobie w teraźniejszym momencie jakoś radzić, przez co niestety zasobność ich portfeli maleje w olbrzymim tempie. Na szczęście po chwilowym kryzysie rodzina postanawia sobie jakoś poradzić – w wyniku muszą powrócić prędzej lub później do końcu, zawsze w konkretnym okresie ze względu na finansowe zabiegi jest wówczas niemożliwe. Dlatego piękna i wzmacniająca się rodzina postanawia zyskać na powrotne bilety do świata.

Zdjęcia do realizacji Patryk Vega również jego obsługa uczestniczyli w tureckim hotelu Utopia World (hotel znajduje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W historiach bez aktorów, jakich w filmie LAST MINUTE jest trochę zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Suchań

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć zapewne nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się można było z osobami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych szczegółów. Tak prawie cały firm realizowany był naprędce, razem z urzędem LAST MINUTE.

Co dobre, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo odwiedzanym zwiastunem w sieci – ilość jego odsłon znacznie przekroczyła milion, i wiele kobiet zwlekało z niecierpliwością na moment, w którym będą mogli zaznajomić się z całością filmu.

Last Minute Suchań

Źródło artykułu Last Minute

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Related Post