kurier poczta
kredyt bez bik Mazowieckie Kurier poczta Płock

Kurier poczta Płock

kurier poczta

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki szybko i wygodnie. Od dziesięciu lat robimy na sektora usług kurierskich, odpowiadając naszym użytkownikom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam jeszcze 230 tys. klientów biznesowych i innych. Ofertę stosujemy na teraz do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, by każda wysłana paczka, każdy dokument i wszelka przesyłka gabarytowa trafiały do odbiorcy przez ścian i jednak na godzina. Zobacz, co potrafimy zbudować dla Ciebie!

Kurier poczta Mińsk Mazowiecki

W bliskim serwisie możesz wziąć wewnętrzne oraz zagraniczne przesyłki kurierskie innych pracowników i gabarytów. Dokonasz więc w możliwość przejrzysty oraz szybki, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do punkcie. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki od firmy do firmy, a także przeprowadzki oraz kolejne niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Mińsk Mazowiecki

Kim jesteśmy?

Z lat już (zupełnie od roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Lecz jesteśmy pięknem daleko niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług pośrednictwa w przewozie drogowym. Stanowi wówczas gwarancja bezpieczeństwa oraz solidności na polu serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza myśl oraz kompetencji z działu logistyki, jakie posiada swój układ. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Użytkowników docierały do finału w najefektywniejszy sposób. Wiemy i, jak dać bezpieczeństwo paczek, dokumentów i ofert, a także poufność danych, które są konieczne do wykonania nadania i dania paczki.

Kurier poczta Mińsk Mazowiecki

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na części KurierPaczka. pl są produkowane przez prowadzące firmy kurierskie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o dużej firmie, a swój serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki oraz kolejne przesyłki, które dostarczy kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w obszarze ręki, bez wynikania z dachu oraz nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne style i gabaryty

Przesyłka kurierska wtedy nie tylko paczka, lecz również list, dokumenty do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a także przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą chcesz wysłać, wybierając najatrakcyjniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Mińsk Mazowiecki

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz zapoznając się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla naszych Użytkowników jesteśmy szereg udogodnień uczestniczących w wykonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i usprawnić zamawianie kuriera przez internet oraz telefonicznie. Każdy może samodzielnie wybrać opcje, które mu gwarantują, na części internetowej, i gdy chcesz poprosić o pomoc człowieka lub szybko zamówić taką pomoc jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w mało chwili.
Oferujemy szybkie płatności, a i specjalne propozycje dla instytucji i pozostałe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot otrzymania w przeciągu pewnego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo dłuższy okres, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa chce od regularnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego też mający z serwisu PaczkaKurier mogą zyskać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o znacznie szybciej, nim przerośnie on bliską pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Mińsk Mazowiecki

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na godzina. Jeżeli nie wywiążemy się z ostatniego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Momenty w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wypływające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Mamy szeroki wachlarz sprawdzonych także ekonomicznych firm kurierskich, z którymi współpracujemy. A właśnie ze sprawdzonych i wygodnych usług korzystamy, by oferować je indywidualnym klientom!
Posiadamy poczucie, za jakim występuje prawie ćwierć miliona klientów i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie wewnętrzne oraz zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy materiałów i przeprowadzki.
Zapewniamy praktyczne i bliskie płatności i szybko zwrot pobrania.
Mamy uprawnienia i reklamy dla nadających przesyłki. Na części znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz nadawania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie podana na godzina.
Zostaliśmy uhonorowani prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby wpasować się do potrzeb naszych Użytkowników.

Kurier poczta Mińsk Mazowiecki

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Related Post