Dodaj Ogłoszenia

Jeśli szukasz strony, która oferuje umieszczanie ogłoszeń online całkowicie za darmo, to u nas ją znajdziesz. Dzięki nam sprzedaż swoje przedmioty bez najmniejszego problemu.

Możesz tu zamieścić ogłoszenia z różnych kategorii. Śmiało możesz tutaj sprzedać ubrania, obuwie, artykuły dla dzieci, zabawki, pojazdy, artykuły dla zwierząt, sprzęt elektroniczny, akcesoria i artykuły do domu i ogrodu, nieruchomości takie jak mieszkania, domy, działki rolne i budowlane oraz wiele innych, których chcesz się pozbyć. Możesz tu także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub pracownika, o wynajmie mieszkania oraz lokali usługowych. Bez problemu wstawisz ogłoszenie o zwierzętach, które czekają w schronisku na życzliwe osoby, które je przygarną i takie oferty też wyszukasz.

Jeśli szukasz pomysłu na prezent, to na naszej stronie znajdziesz również mnóstwo produktów w najlepszych cenach. Warto tu zajrzeć, aby poszukać inspiracji i nie przegapić najlepszych okazji.

Na naszej stronie możesz także wyszukać ofert o sprzedaży dosłownie wszystkiego, co Cię interesuje. Dzięki specjalnym filtrom szybko wyszukasz wszystkie oferty np. o sprzedaży roweru, czy sprzętu RTV. Poruszanie się na naszej stronie jest bardzo proste i nikomu nie powinno sprawić najmniejszego problemu.

Sprawdź i przekonaj się sam, że dodawanie ogłoszeń jeszcze nigdy nie było takie proste, a co najważniejsze wszystkie ogłoszenia zamieścisz na naszej stronie całkowicie za darmo. Aby dodać ogłoszenie, należy przejść jedynie przez kilka prostych kroków, których wykonanie powinno zająć zaledwie kilka minut.

Na początek należy się zarejestrować. Należy wybrać zakładkę REJESTRACJA i wypełnić krótki formularz.  Wpisz tutaj swoje dane osobowe, login, który wymyślisz sam, hasło oraz adres e-mail, który jest wymagany do ukończenia rejestracji. Na koniec należy kliknąć w „zarejestruj”.

 

Następnie należy zalogować się do swojej poczty elektronicznej. Tam znajdziesz wiadomość wysłaną przez nas system. Należy kliknąć w otrzymany link, aby potwierdzić rejestrację.

Kolejny krok to zalogowanie się na naszej stronie internetowej. Zrobisz to za pomocą ustawionego przez siebie loginu i hasła.

Jesteś już zalogowany i możesz dodawać ogłoszenia. Wystarczy wejść w zakładkę DODAJ OGŁOSZENIE. Wypełnij kilka danych w formularzu dotyczącym przedmiotu, który chcesz dodać. Możesz także dodać zdjęcie, aby twoja oferta była bardziej atrakcyjna i zachęcała do kupna. I gotowe, Twoje ogłoszenie zostało dodane. Jak widzisz, jest to bardzo proste. Spróbuj, a sam się o tym przekonasz.