czerwony punkt
kredyt bez bik Zachodniopomorskie ‌Czerwony punkt Sławno cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt Sławno cały film gdzie kupić

czerwony punkt

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we zgodności z siecią ShowMax, która idąc na określony rynek realizuje wnioski z rodzimymi twórcami. W niniejszym przykładu podpisała traktat z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Mieszkowice cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był dostępny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W kluczowej roli został obsadzony Ewan McGregor, który przedstawił w takich światowych produkcjach, odnoszących sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zabiera się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w sztukę.

klik i ogladaj film

Jak mówi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I potem… potem skończyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do krawędzi, doświadczył jak groźną prawdopodobnie być nuda. Tego co sprawił, nie próbuj pracować w zakładu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu kładzie się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Nasz na spotkanie biznesowe w Stolicy. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której wybiera się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, idąc do okna, bawi się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w perspektywę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na wszystkich. Pech chciał, że dzisiaj w współczesnym punkcie na rynek podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi spośród niej polityk i niemal natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden środek czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Mieszkowice cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt posiada trochę historii i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega wezwałem do startu w ostatnim modelu aktorów, z którymi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, zatem w niniejszej sztuki także zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest niezastąpionym i doskonałym aktorem, który przedstawia swoim koncie jest dużo dużo ról, które odniosły doskonały sukces. W niniejszym 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że także odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał szansy na pokazanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na długość filmu. Jego praca na ekranie zmniejszyła się do tego, że w trakcie tej sztuki McGregor wygłosił może z cztery dania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Mieszkowice cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego punktu stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt kilkoro, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w sam, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał zarejestrowane w układzie Ewan McGregor. To wymusiło pewną normę i że za tym jest za prosta i łatwa historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i siłę obejrzenia czegoś więcej. Tak naprawdę dobre, co jest widzowi w świadomości po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w własnej produkcji.

Atrakcją istnieje wówczas, że na planie „Czerwonego punktu” przybyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania przygody ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza powinien stanowić nabity specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk popadł w lewą kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby sprawdzić czyli nie doszło na układzie do nieprawidłowości i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Mieszkowice cały film gdzie kupić

Jeżeli będziemy traktowali przyczynę toż warto zobaczyć ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy istotnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo otaczającego go czasu, trzyma widza w możliwości, zmuszając go do myślenia się, co będzie znacznie i oglądając produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Mieszkowice cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Related Post